Zomerstopspecials

podcast
26-7-2022

De nieuwe #lokaal116 staat online, aflevering 20: Irritante leerlingen! Terwijl Tristan zich suf werkt om alle muziekportfolio’s te bespreken met zijn studenten zitten Rick en Jeroen in een aangenaam koel lokaal 116. Dat is wel nodig ook want de jongens lopen rood aan van ergernis deze week! Alle frustraties over het wangedrag van leerlingen komt er aan het eind van dit schooljaar uit in een eindeloze rant, en dat lucht op. Beste leerlingen, we houden enorm van jullie allemaal maar soms zijn jullie ook verschrikkelijk. Jeroen heeft er weer een hobby bij: insectenhotels. Rick deelt zijn passie voor Stranger Things met de luisteraar, Jeroen las een verhalenbundel en vond daar iets van, we willen een ballenbak op school en we hebben een primeur: de Zomerstopspecials van Lokaal 116 komen eraan!

Luisteren doe je via:

Of via:
https://podcasts.apple.com/nl/podcast/20-irritante-leerlingen/id1599294985?i=1000568390838

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.