Grip Junior 2022

5-10-2022

Locatie Bergweg: Vanaf drie oktober gaan de leerlingen van leerjaar 4 weer starten met de GRIP Junior.
Dit verkeers-educatieve programma voor middelbare scholieren zal ook dit jaar dankzij ZLM worden
georganiseerd.
De bedoeling is het bewust maken bij scholieren van het gedrag van chauffeurs en passagiers als ze
autorijden.
Het programma omvat een theoretisch gedeelte en een praktisch deel waarbij de leerlingen achter het stuur plaats nemen en onder begeleiding van ervaren instructeurs gaan autorijden.

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.