Kunstenaar in de klas

7-12-2022

Locatie Bergweg: Kunstenaar Marius Weststrate uit Wemeldinge komt 2 workshops ‘pentekenen’ verzorgen aan de leerlingen van het keuzevak Tekenen-Schilderen-Illustreren. Tijdens de workshops gaan de leerlingen aan de slag met pen en inkt. Dhr. Weststrate geeft tips en laat daarbij ook zijn eigen werk zien ter inspiratie. Het uiteindelijke doel is een expositie in de bibliotheek van Goes. Daar zal het werk te zien zijn tijdens de poëzie-week met het thema Vriendschap. De opening vind plaats op dinsdag 24 januari om 14.30 uur.

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.