Paarse vrijdag 9 december

7-12-2022

🟣Vrijdag 9 december is het ‘Paarse vrijdag’. Paarse Vrijdag is een dag waarop mensen door het dragen van de kleur paars hun solidariteit kunnen tonen met de LHBTQ+ gemeenschap.  In Nederland wordt Paarse Vrijdag georganiseerd door het netwerk van Gender and Sexuality Alliance (GSA) @gsanetwerk van homobelangenorganisatie COC. Dit met name omdat uit onderzoek is gebleken dat het op de helft van de scholen niet veilig genoeg is om uit de kast te komen en het aantal zelfmoorden onder LHTBQ+ jongeren vijf keer hoger ligt dan bij heterojongeren.

🟢 Locatie Bergweg: Vrijdagochtend zal de regenboogvlag worden gehesen door wethouder Veldhuizen van @gemeentegoes . In de ochtendpauze vind je een kraampje in de aula waar je paarse cupcakes kunt kopen, je nagels kunt laten lakken en er is een green screen om foto’s te maken. Je komt deze dag de school in over een paarse loper.

🟠 Locatie Oranjeweg: de vlag zal worden gehesen en het atrium zal paars worden verlicht. We vragen jullie om je paars te kleden. Je kunt hiermee zelfs een prijs winnen, in samenwerking met @gemeentegoes 💜

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.