Samenwerking YOUNG IMPACT, locatie Bergweg

18-1-2023

Als docent weten wij als geen ander dat jongeren de wereld kunnen veranderen. Het enige dat zij nodig hebben is een vonk die hen in beweging krijgt. Young Impact is die vonk en helpt jongeren hun talenten te ontdekken en daarmee in actie te komen voor de dingen die zij belangrijk vinden.

Voor het tweede jaar op rij gaan leerlingen van de locatie Bergweg een traject van Young Impact doorlopen.

Met dit lesprogramma stimuleren we talentontwikkeling en maken we jongeren maatschappelijk actiever.

Wie in actie komt, wordt beloond! In juni organiseert Young Impact een feestelijke afsluiting: Young Impact Day. Dit schooljaar gaan we met alle betrokken leerlingen met de bus naar Amsterdam naar de AFAS Live!

Nieuwsgierig geworden? Neem een kijkje op:

https://youngimpact.nl/

 

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.