MURAL van JANISDEMAN

16-6-2023

Met mondkapje op, tuigje aan en spuitbus in de hand staat graffitikunstenaar Jan Heinsbroek – ook wel bekend als Jan is de Man – op een hoogwerker aan de zijkant van het Goese Lyceum aan de Bergweg. Vandaag is hij begonnen aan een muurschildering van zo’n tien meter hoog. Hij verwacht er drie weken mee bezig te zijn.

Het kunstwerk is onderdeel van het Muralproject, een samenwerking tussen de gemeente en de Culturele Raad. In totaal zijn er nu al 24 muurschilderingen in Goes te bewonderen.

Wil je meer zien van Jan is de man:

https://janisdeman.com/

 

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.