In het Jeugdjournaal

12-9-2022

Hoever moet jij fietsen naar school? Uit onderzoek is gebleken dat leerlingen uit Noord-Beveland het langst moeten fietsen naar hun middelbare school. Vorige week kwam het Jeugdjournaal filmen op de locatie Bergweg. Een aantal leerlingen werden geïnterviewd en er werd gefilmd. Maandag 12 september is het item te zien in het Jeugdjournaal. Op de foto zie je Dylan uit 1Bo. Hij kwam op school aan op zijn elektrische fiets en had 1 uur en een kwartier naar school gefietst. Dat is wel een verschil met reisafstand op de basisschool.

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.

Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.

Voor meer informatie, bekijk ons privacybeleid.